top of page

Автоматизоване створення веб-сайту. Практична робота №10 Автоматизоване створення веб-сайту.

Тема: Автоматизоване створення веб-сайту. Практична робота №10 Автоматизоване створення веб-сайту.

Мета:

Навчальна. Відпрацювати практичні навички створення та оформлення веб-сторінок. Розвиваюча. Розвивати творчі здібності учнів. Виховна. Виховувати культуру оформлення веб-сторінок.

Сформувати поняття: веб-дизайн, навігація.

Формувати навички:

  • створювати статичні веб-сторінки засобами безкоштовного сервера ;

  • розробляти веб-сторінки різних типів;

  • створювати вміст веб-сайту;

  • вдосконалювати навички роботи за ПК.

Обладнання: мультимедійний проектор, комп’ютери, інструктивні картки до практичної роботи, дидактичний матеріал, програмне забезпечення Microsoft MouseMishief.

Тип уроку: формування знань, умінь, навичок учнів.

Хід уроку:

І. Організаційний момент.

  1. Привітання з учнями ;

  2. Перевірка присутності учнів на уроці.

ІІ. Мотивація навчальної діяльності. Створення ситуації успіху.

Ви хочете бути сучасним, мати свою сторінку в Інтернеті, рекламувати свої можливості широкій аудиторії?

Просто бажаєте знайти нових друзів і заявити на весь світ про себе?

Цікавитесь послугами з веб-дизайну та створення веб-сайтів?

На уроках під час вивчення цієї теми ви зробите свій перший крок до створення повнофункціонального сайту.

Тема, яку ми продовжуємо вивчати, має назву «Автоматизоване створення й публікування веб-ресурсів». Сьогоднішній урок — «Автоматизоване створення веб-сайту. Практична робота №10 Автоматизоване створення веб-сайту».

ІІІ. Актуалізація опорних знань учнів.

Тестування з теми: «Структура веб-сайтів. Етапи створення веб-сайтів» за допомогою Microsoft MouseMishief

IV. Засвоєння нових знань

1. Пояснення вчителя «Автоматизоване створення веб-сайту».

Під час вивчення теми ми розглядатимемо саме автоматизоване створення веб-сайту.

Для того щоб сайт став доступним широкому колу відвідувачів, йому необхідно призначити доменне ім'я і розмістити в мережі Інтернет. Розміщення сайту на сервері та подальше його адміністру­вання називають хостингом. Наданням такої послуги займаються спеціальні організації. Хостинг буває платним і безкоштовним.

Можливість створювати веб-сторінки та організовувати форуми й чати в автоматизованому режимі (крім власне розміщення сайту) часто надається на серверах, що забезпечують хостинг. Наприклад, ucoz.uа, mylivepage.com.

Однією з найпростіших форм автоматизованого створення веб-ресурсів є блоги (оплайнові щоденники), які дають змогу публікувати та впорядковувати (зазвичай у хронологічному порядку) на веб-сторінках різноманітні записи.

Під час автоматизованого створення веб-сайту неможливо обій­тися без уявлень про Веб2.0.

Веб хостинг UcoZ

UcoZ — це безкоштовний веб-хостинг із вбудованою системою і керування сайтом. Модулі UcoZ можуть використовуватися як у єдиній зв'язці для створення повнофункціонального сайту, так і окремо, наприклад, як блог-платформи, веб-форуми та ін.

Фактично UcoZ — це веб-сервіс, що працює за принципами Веб 2.0 і дозволяє, в першу чергу, створювати сайти різного рівня складності та досить сильно відрізняється від традиційних безко­штовних хостингів. Під час реєстрування користувачеві надається можливість ви­брати домен для свого проекту. В системі існують також і домени, спеціально розраховані на українську аудиторію — name.ucoz.ua, name.at.ua.

Під час реєстрування кожен користувач отримує 400 Мб дискового обсягу. Дисковий обсяг постійно збільшується пропорційно до зростання кількості відвідувачів сайту.

2. Практична робота №10: Автоматизоване створення веб-сайту (за інструктивною карткою).

2.1. У вибраній системі створити сайт, присвячений життю класу.(ucoz) 2.2. Створити запропоновані сторінки, наповнити їх текстовим та

графічним матеріалом.

Алгоритм: Головна — клас, фото класу, список учнів, класнийкерівник. Моя школа — фото, адреса, контактні дані.

Адміністрація (під сторінка Моя школа ) фото Це я — фото, хобі тощо.

Фотоальбом

2.3. Надіслати адресу сайту вчителеві електронною поштою.

V. Закріплення вивчених знань.

Вправа «Доміно»

VI. Підсумки уроку. Оцінювання учнів

Рефлексія

VII. Домашнє завдання.

§ 4.4., виконайте завдання 4, 5.

Інструктивна картка

bottom of page